Kezdőlap Galériák Videók Sport Kapcsolat Linkek

Egyéb sporteredmények

Üzenetek

ETO KUPA LEÁNY KÉZILABDA BAJNOKSÁG

2011. 02. 07., 20:32:19

U9 - 2001 KATEGÓRIA

H

Csapatok

Iker

Tbny

Szom

Doro

Gárd

Körm

Kölc

Spgi

Szab

Told

ETO

Nyár

M

Gy

D

V

Lg

Kg

Gk

Psz

1.

Ikervár

XXX

14-4

17-2

20-4

20-1

24-1

 15-5

35-0

24-1

28-2

24-0

24-1

11

11

0

0

245

21

224

22

2.

Tatabánya

4-14

XXX

8-4

5-5

10-10

14-8

18-4

18-3

9-6

14-3

11-3

10-0

11

8

2

1

121

60

61

18

3.

Szbhely

2-17

4-8

XXX

6-4

8-8

11-7

15-8

8-0

8-4

10-2

8-3

9-1

11

8

1

2

89

62

27

17

4.

Dorog

4-20

5-5

4-6

XXX

13-8

14-4

18-8

21-1

19-1

9-1

10-2

21-5

11

8

1

2

138

71

77

17

5.

Gárdonyi

1-20

10-10

8-8

8-13

XXX

17-5

15-4

12-2

16-5

9-2

15-4

10-0

11

7

2

2

121

73

48

16

6.

Körmend

1-24

8-14

7-11

4-14

5-17

XXX

7-10

16-5

11-7

14-8

13-5

9-1

11

5

0

6

95

116

-21

10

7.

Kölcsey

 5-15

4-18

8-15

8-18

4-15

10-7

XXX

17-6

10-11

7-10

15-8

13-4

11

4

0

7

101

127

-26

8

8.

Sportgimi

0-35

3-18

0-8

1-21

2-12

5-16

6-17

XXX

6-4

6-5

12-3

10-0

11

4

0

7

51

139

-88

8

9.

Szabhegy

1-24

6-9

4-8

1-19

5-16

7-11

11-10

4-6

XXX

5-5

5-9

13-1

11

2

1

8

62

118

-56

5

10.

Toldi

2-28

3-14

2-10

1-9

2-9

8-14

10-7

5-6

5-5

XXX

2-8

8-3

11

2

1

8

48

113

-65

5

11.

ETÖ Kö

0-24

3-11

3-8

2-10

4-15

5-13

8-15

3-12

9-5

8-2

XXX

5-6

11

2

0

9

50

121

-71

4

12.

Nyárasd

1-24

0-10

1-9

5-21

0-10

1-9

4-13

0-10

1-13

3-8

6-5

XXX

11

1

0

10

22

132

-110

2

Tabella

2011. 02. 08., 13:32:04


                       

                                 

 

HELYOSZTÓK:

11.helyért

ETO-kölyökkézi

Nyárasd

6

-

 2

 9.    "

Szabadhegy

Toldi

 13

-

 5

 7.    "

Kölcsey

Sportgim

 21

-

 4

 5.    "

Gárdonyi

Körmend

 15

-

 8

 3.    "

Szombathely

Dorog

 5

-

 6

 1.    "

Ikervár

Tatabánya

 15

-

 5

A BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE

                  1.Student Comfort KUK Ikervár

                  2.Dóza DSE Tatabánya

                  3.Eötvös DSE Dorog

                  4.Szombathelyi Sportközpont SI

                  5.Gárdonyi DSE

                  6.Körmendi Dózsa MTE

                  7.Kölcsei DSE

                  8.Sportgimi DAC Dunaszerdahely

                  9.Szabadhegyi KK

                 10.Toldi DSE

                 11.ETO Kölyökkézi

                 12.ETO Kazinczy

 

U10-es KATEGÓRIA

H

Csapatok

Told

Náda

Iker

Csor

Tale

Tbny

Spgi

Doro

Szbh

Gárd

ETkö

Kazi

Kölc

M

Gy

D

V

Lg

Kg

Gk

Psz

1.

Toldi

XXX

9-8

4-11

10-6

6-3

12-6

15-6

12-5

16-8

13-9

13-5

20-2

32-1

12

11

0

1

162

70

92

22

2.

Nádasd

8-9

XXX

15-12

13-11

12-8

19-11

20-6

12-3

17-11

10-4

18-8

12-4

26-7

12

11

0

1

182

94

88

22

3.

Ikervár

11-4

12-15

XXX

13-12

10-11

13-12

18-10

15-9

20-9

18-3

21-10

30-1

23-3

12

10

0

2

204

99

105

20

4.

Csorna

6-10

11-13

12-13

XXX

14-7

10-15

16-7

13-11

14-13

13-12

20-9

23-6

31-1

12

8

0

4

183

117

66

16

5.

TalentDsz

3-6

8-12

11-10

7-14

XXX

12-14

12-6

10-10

25-3

12-9

9-7

16-6

30-7

12

7

1

4

155

104

51

15

6.

Tatabánya

6-12

11-19

12-13

15-10

14-12

XXX

13-18

9-7

21-2

11-18

15-8

17-9

24-7

12

7

0

5

168

135

33

14

7.

SpgimiDsz

6-15

6-20

10-18

7-16

6-12

18-13

XXX

10-11

11-10

14-6

8-7

15-7

19-3

12

6

0

6

130

138

-8

12

8.

Dorog

5-12

3-12

9-15

11-13

10-10

7-9

11-10

XXX

10-12

16-12

12-8

17-4

25-3

12

5

1

6

136

120

16

11

9.

Szombathely

8-16

11-17

9-20

13-14

3-25

2-21

10-11

12-10

XXX

17-10

13-6

13-3

19-3

12

5

0

7

130

156

-26

10

10.

Gárdonyi

9-13

4-10

3-18

12-13

9-12

18-11

6-14

12-16

10-17

XXX

19-13

14-12

27-3

12

4

0

8

143

152

-9

8

11.

ETOköké

5-13

8-18

10-21

9-20

7-9

8-15

7-8

8-12

6-13

13-19

XXX

20-6

32-3

12

2

0

10

133

157

-24

4

12.

Kazinczy

2-20

4-12

1-30

6-23

6-16

9-17

7-15

4-12

3-13

12-14

6-20

XXX

13-9

12

1

0

11

73

206

-133

2

13.

Kölcsey

1-32

7-26

3-23

1-31

7-30

7-24

3-19

3-25

3-19

3-27

3-32

9-13

XXX

12

0

0

12

50

301

-251

0

 

HELYOSZTÓK:

11. helyért

ETO Kölyökkézi

ETO Kazinczy

12

-

4

 9.    „

Szombathelyi Sportközpont

Gárdonyi DSE

 7

-

 16

 7.    „

Sportgimi Dunaszerdahely

Eötvös DSE Dorog

 6

-

 12

 5.    „

SK Talent Dunaszerdahely

Dózsa DSE Tatabánya

 10

-

 15

 3.    „

Student Ikervár

Csornai SE

 8

-

 7

 1.    „

Toldi DSE

Nádasd

 7

-

 6

A BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE:

                  1.Toldi SE

                  2.Nádasd

                  3.Student Comfort KUK Ikervár

                  4.HétFő Csorna

                  5.Dózsa DSE Tatabánya

                  6.SK Talent Dunaszerdahely

                  7.Eötvös DSE Dorog

                  8.Sportgimi DAC Dunaszerdahely

                  9.Gárdonyi DSE

                 10.Szombathelyi Sportközpont SI

                 11.ETO Kölyökkézi

                 12.ETO Kazinczy

                 13.Kölcsey DSE

Csorna góllövő listája:

H

Játékosok

Gárd

Taba

Told

Spgi

Kölc

Stud

Kazi

Náda

Szhe

Tale

Doro

ETkö

Összgól

1.

Póczik Kata

2

5

0

4

4

7

8

5

3

3

5

7

53

2.

Turi Evelin

3

1

1

1

11

4

1

2

5

6

3

2

40

3.

Árpási Sára

2

0

1

3

4

4

6

2

2

2

3

4

33

4.

Megyesi Fanni

4

3

2

0

2

2

4

2

2

1

1

2

25

5.

Király Barbara

1

1

1

7

4

0

0

0

2

1

0

5

22

6.

Nagy Nikolett

1

0

0

0

4

0

3

0

0

1

0

0

9

7.

Király Jázmin

0

0

1

1

1

0

1

0

0

0

0

0

4

7.

Szabó Bebeka

0

0

0

0

1

2

0

0

0

0

1

0

4

                                                                               Csapat góljai összesen:                                                                                                      

190

 

U11 - KATEGÓRIA

                                          AZ ALAPSZAKASZ  VÉGEREDMÉNYE:  

X

Csapatok

Szbhe

Tbany

Talent

Dorog

Gárdo

Körme

Spgim

Csorn

M

Gy

D

V

Lg

Kg

Gk

Psz

1.

Szbhely

XXX

23-15

34-16

25-15

33-12

21-9

28-6

30-9

7

7

0

0

194

82

112

14

2.

Tbánya

15-23

XXX

20-6

15-13

19-10

21-11

31-8

21-6

7

6

0

1

142

77

65

12

3.

Talent D.

16-34

6-20

XXX

15-15

12-9

16-13

19-8

17-12

7

4

1

2

101

111

-10

9

4.

Dorog

15-25

13-15

15-15

XXX

15-8

7-9

13-3

15-3

7

3

1

3

93

78

15

7

5.

Gárdonyi

12-33

10-19

9-12

8-15

XXX

15-12

29-9

23-11

7

3

0

4

106

111

-5

6

6.

Körmend

9-21

11-21

13-16

9-7

12-15

XXX

22-6

17-8

7

3

0

4

93

94

-1

6

7.

SgimD

6-28

8-31

8-19

3-13

9-29

6-22

XXX

17-15

7

1

0

6

57

157

-100

2

8.

Csorna

9-30

6-21

12-17

3-15

11-23

8-17

15-27

XXX

7

0

0

7

64

140

-76

0

 

RÁJÁTSZÁS EREDMÉNYEI:

A-csoport

H

Csapatok

Szhe

Doro

Gárdo

Csor

Gy

Ve

Lg

Kg

Gkü

Po

Bp

Öp

1.

Szhely

XXX

 17-8

  27-4

 30-10

3

3

0

0

74

22

52

6

3

9

2.

Dorog

 8-17

XXX

 17-10

 20-9

3

2

0

1

45

36

9

4

2

6

3.

Gárdonyi

 4-27

 10-17

XXX

 16-16

3

0

1

2

30

60

-30

1

1

2

4.

Csorna

 10-30

 9-20

 16-16

XX

3

0

1

2

35

66

-31

1

0

1

B-csoport

H

Csapatok

Tbán

Körme

Talen

Spgi

Gy

Ve

Lg

Kg

Gkü

Po

Bp

Öp

1.

Tbánya

XXX

 20-16

 20-3

 28-7

3

3

0

0

68

26

42

6

3

9

2.

Körmend

 16-20

XXX

 16-12

 20-10

3

2

0

1

52

42

10

4

1

5

3.

Talent

 3-20

 12-16

XXX

 21-11

3

1

0

2

36

47

-11

2

2

4

4.

Sportgimi

 7-28

 10-20

 11-21

XXX

3

0

0

3

17

48

-31

0

0

0

 

HELYOSZTÓK:

5-8.helyért

Gárdonyi

Sportgimi

7

-

8

5-8.helyért

Csorna

Talent

14

-

20

1-4.helyért

Szombathely

Körmend

29

-

18

1-4.helyért

Dorog 

Tatabánya 

11

-

22

 

7.helyért

Gárdonyi

Csorna

21

-

15

5.helyért

Sportgimi

Talent

0

-

10

3.helyért

Körmend

Dorog

13

-

17

1.helyért

Szombathely

Tatabánya

17

-

19


   A BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE: 

                   1.Dózsa DSE Tatabánya

                   2.Szombathelyi Sportiskola SI

                   3.Eötvös DSE Dorog

                   4.Körmendi Dózsa MTE

                   5.SK Talent Dunaszerdahely

                   6.Sportgimi DAC Dunaszerdahely

                   7.Gárdonyi DSE

                   8.Csorna SE

Csorna góllövő listája:

H

Játékos

Spgi

Taba

Doro

Körm

Gárd

Tale

Szhe

Összgól

1.

Árpási Sára

3

3

4

1

17

5

6

39

2.

Turi Evelin

1

2

2

1

9

7

8

30

3.

Németh Petra

2

1

1

2

5

5

2

18

4.

Élő Patrícia

5

0

2

4

2

3

0

16

5.

Karsa Anna

0

0

2

0

8

5

1

16

5.

Cser Bernadett

0

0

1

0

1

1

1

4

7.

Horváth Virág

2

0

0

0

0

0

0

2

7.

Horváth Réka

1

0

0

0

0

0

1

2

9.

Cser Viktória

1

0

0

0

0

0

0

1

                                                                          Csapat góljai összesen:

128

U12-es KATEGÓRIA

ALAPSZAKASZ VÉGEREDMÉNYE:

H

Csapatok

Doro

ET A

Tbny

Gárd

Talen

ET B

Egyh

Nyár

MOG

M

Gy

D

V

Lg

Kg

Gk

Psz

1.

Dorog

XXX

17-8

20-7

13-6

16-14

16-11

27-3

33-2

28-0

8

8

0

0

170

51

119

16

2.

ETO A

8-17

XXX

19-4

11-8

18-12

19-17

20-0

30-6

24-1

8

7

0

1

149

65

84

14

3.

Tbánya

7-20

4-19

XXX

16-4

12-11

11-11

19-4

23-2

28-0

8

5

1

2

120

71

49

11

4.

Gárdonyi

6-13

8-11

4-16

XXX

12-9

20-16

16-4

27-8

32-2

8

5

0

3

125

79

46

10

5.

Talent

14-16

12-18

11-12

9-12

XXX

20-11

17-4

20-9

25-0

8

4

0

4

128

82

46

8

6.

ETO B

11-16

17-19

11-11

16-20

11-20

XXX

18-5

29-6

20-3

8

3

1

4

133

100

33

7

7.

Egyhgelle

3-27

0-20

4-19

4-16

4-17

5-18

XXX

14-14

10-1

8

1

1

6

44

132

-78

3

8.

Nyárasd

2-33

6-30

2-23

8-27

9-20

6-29

14-14

XXX

14-14

8

1

1

6

57

176

-119

3

9.

MOGAA

0-28

1-24

0-28

2-32

0-25

3-20

1-10

14-14

XXX

8

0

0

8

7

177

-170

0

RÁJÁTSZÁS EREDMÉNYEI

1-5.helyért:

H

Csapatok

Doro

ETOa

Tbny

Gárd

Tale

Gy

Ve

Lg

Kg

Gk

Po

Bp

Öp

1.

Dorog

XXX

14-10

 35-4

 18-8

 24-8

4

4

0

0

91

30

61

8

4

12

2.

ETO A

10-14

XXX

24-11

 11-13

 18-9

4

2

0

2

63

47

16

4

3

7

3.

Tbánya

 4-35

11-24

XXX

15-12

 17-13

4

2

0

2

47

84

-37

4

2

6

4.

Gárdon

 8-18

 13-11

12-15

XXX

8-17

4

1

0

3

41

61

-20

2

1

3

5.

Talent

 8-24

 9-18

 13-17

17-8

XXX

4

1

0

3

47

67

-20

2

0

2


6-10.helyért:

H

Csapat

ETOb

Egyha

Körm

Nyára

Gyújb

Gy 

Ve

Lg

Kg

Gkü

Po

Bp

Öp

6.

ETO B

XXX

23-8

13-21

25-14

19-5

4

3

0

1

80

48

32

6

4

10

7.

Egyhge

8-23

XXX

10-10

17-13

15-5

4

2

1

0

50

51

-1

5

3

8

8.

Körmen

21-13

10-10

XXX

18-14

21-4

4

3

1

0

70

14

29

7

0

7

9.

Nyáras

14-25

13-17

14-18

XXX

20-9

4

1

0

3

61

69

-8

2

2

4

10.

Gyújba

5-19

5-15

4-21

9-20

XXX

4

0

0

4

23

75

-52

0

1

1

Helyosztók:

9.helyért

Nyárasd

Győrújbarát DSE

23

 

10

7.helyért

Egyházgelle

Körmend

 6

-

 13

5.helyért

Talent

ETO Kkézi B

 13

-

 12

3.helyért

Tatabánya

Gárdonyi

 20

-

 10

1.helyért

Dorog

ETO Kkézi A

 18

-

 12

A BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE: 

                                  1.DOROG

                                  2.KÖLYÖKKÉZI A

                                  3.TATABÁNYA

                                  4.GÁRDONYI

                                  5.TALENT

                                  6.KÖLYÖKKÉZI B

7.KÖRMEND

                                  8.EGYHÁZGELLE

                                  9.NYÁRASD

                                10.GYRÚJBARÁT

U14-es KATEGÓRIA:

ALAPSZAKASZ EREDMÉNYEI és SORRENDJE:

X

Csapat

Toldi

Gárdo

Talen

Tbnya

Csorn

Szhely

Nyára

MOGA

M

Gy

D

V

Lg

Kg

Gk

Psz

1.

Toldi

XXX

33-17

36-11

32-18

42-13

37-5

21-3

10-0

7

7

0

0

211

67

144

14

2.

Gárdonyi

17-33

XXX

25-11

23-15

23-14

26-15

36-8

31-1

7

6

0

1

181

107

74

12

3.

TalentDszhely

11-36

21-25

XXX

30-21

18-20

22-15

28-11

31-5

7

4

0

1

161

133

28

8

4.

Tatabánya

18-32

15-23

21-30

XXX

25-19

23-14

31-10

10-0

7

4

0

3

143

128

15

8

5.

Csorna

13-42

14-23

20-18

19-25

XXX

19-19

31-14

27-3

7

3

1

3

143

144

-1

7

6.

Szombathely

5-37

15-26

15-22

14-23

19-19

XXX

23-14

10-0

7

2

1

4

101

141

-40

5

7.

Nyára

3-21

8-36

11-28

10-31

14-31

14-23

XXX

20-5

7

1

0

6

80

175

-95

2

8.

MOGAAC

 0-10

1-31

5-31

0-10

3-27

0-10

5-20

XXX

7

0

0

7

14

139

-125

0

A RÁJÁTSZÁS EREDMÉNYEI:

5-8.helyért:

H

Csapa

Szbhe

Csorn

Nyára

ETO5

Gy

Ve

Lg

Kg

Gkü

Po

Bp

Öp

5.

Szbhe

XXXX

 26-19

22-13

 19-15

3

3

0

0

67

47

20

6

2

8

6.

Csorn

 19-26

XXXX

 30-15

 21-26

3

1

0

2

70

67

3

2

3

5

7.

Nyára

13-22

 15-30

XXXX

 10-0

3

1

0

2

38

52

-14

2

1

3

8.

ETO5

 15-19

 26-21

 0-10

XXXX

3

1

0

2

41

50

-9

2

0

2

 

1-4.helyért:

H

Csapatok

Told

Gárd

Tbany

Talen

Gy

Ve

Lg

Kg

Gkü

Po

Bp

Öp

1.

Toldi

XXXX

 28-12

 35-20

41-13

3

3

0

0

104

45

59

6

3

9

2.

Gárdonyi

 12-28

XXXX

19-19 26-14

3

1

1

1

57

61

-4

3

2

5

3.

Tbanya
20-35
19-19
XXXX
25-16
3
1
1
1
64
70
-6
3
0
3

4.

Talent

13-41
14-26
15-25
XXXX
3
0
0
3
43
92
-49
0
1
1

 

HELYOSZTÓK:

7.helyért

Nyárasd

ETO V.

16

-

36

5.helyért

Szombathely

Csorna

 22

-

 10

3.helyért

Talent Dsz.

Tatabánya

 24

-

 20

1.helyért

Toldi

Gárdonyi

 41

-

 18

A BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE:

                                   1.TOLDI

                                   2.GÁRDONYI

                                   3.TALENT

                                   4.TATABÁNYA

                                   5.SZOMBATHELY

                                   6.CSORNA

                                   7.ETO KC V.

                                   8.NYÁRASD

Csorna góllövő listája:

H

Játékos

Nyár

Szhe

Taba

Told

Tale

Gárd

Moga

Eto5

Összgól

1.

Sárvári Patrícia

16

15

9

3

6

4

4

3

60

2.

Kovács Mónika

6

12

3

2

5

2

7

4

41

3.

Németh Dzsenifer

13

4

1

2

4

1

1

1

27

4.

Bakó Dóra

2

7

2

4

2

3

0

5

25

5.

Németh Dorottya

1

1

3

1

2

0

6

3

22

6.

Horváth Bianka

0

1

0

0

0

1

7

2

11

7.

Baranyai Enikő

2

2

1

0

1

0

1

2

9

8.

Pintér Fanni

5

1

0

0

0

2

0

0

8

9.

Varga Noémi

4

0

0

0

0

0

1

1

6

10.

Eőry Vivien

4

0

0

1

0

0

0

0

5

11.

Csepi Alexandra

3

0

0

0

0

0

0

0

3

11.

Préger Rebeka

2

0

0

0

0

1

0

0

3

13.

Szcs Nikolett

1

0

0

0

0

0

0

0

1

13.

Rődig Georgina

1

0

0

0

0

0

0

0

1

13.

Ivánkovics Dóra

1

0

0

0

0

0

0

0

1

                                                                                             Csapat góljai összesen:

223

 

| Adminisztráció | Copyright Lipovits Károly, 2009-2016 | design és programozás: Nagy Ádám